0674.100DRT4P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0674.100DRT4P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0674.100DRT4P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0674.100DRT4P.pdf
  • Pranešimas
0674.100DRT4P specifikacijos
Dalies numeris 0674.100DRT4P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85109 pcs Duomenų lapas 0674.100DRT4P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 674 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.00192
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 4.815 Ohms
Dabartinis įvertinimas 100mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai CSA, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
06735
Gamintojai: Desco
apibūdinimas: LABEL ESD/STATIC 2"X2" BLCK/YLLW
Sandelyje: 4983 pcs
parsisiųsti: 06735.pdf
RFQ
0674.125DRT4P
0674.125DRT4P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 125MA 250VAC AXIAL
Sandelyje: 80667 pcs
parsisiųsti: 0674.125DRT4P.pdf
RFQ
06736
Gamintojai: Desco
apibūdinimas: LABEL MOIST WARN 3.75"X3.25" 100
parsisiųsti: 06736.pdf
Gamintojai: Affinity Medical Technologies - a Molex company
apibūdinimas: USB A UPRIGHT CONN FLANGEOUT
apibūdinimas: DVI-D R/A RECEPTACLE ASSY
0674.125MXE
0674.125MXE
parsisiųsti: 0674.125MXE.pdf
0674.125MXEP
0674.125MXEP
parsisiųsti: 0674.125MXEP.pdf
apibūdinimas: LABEL MOISTURE WARN 3"X3" 250PC
parsisiųsti:
0674.100DRT4
0674.100DRT4
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL