067302.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067302.5MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 067302.5MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 2.5A 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 067302.5MXEP.pdf
  • Pranešimas
067302.5MXEP specifikacijos
Dalies numeris 067302.5MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 2.5A 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78134 pcs Duomenų lapas 067302.5MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 673 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 9.19
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0344 Ohms
Dabartinis įvertinimas 2.5A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai CSA, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
067302.5DRT4
067302.5DRT4
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 2.5A 250VAC AXIAL
Sandelyje: 89455 pcs
parsisiųsti: 067302.5DRT4.pdf
RFQ
Gamintojai: Affinity Medical Technologies - a Molex company
apibūdinimas: USB A UPRIGHT CONN FLANGEOUT
Sandelyje: 4140 pcs
parsisiųsti: 0673298030.pdf
RFQ
067302.5DRT4P
067302.5DRT4P
parsisiųsti: 067302.5DRT4P.pdf
apibūdinimas: CONN RCPT USB 4POS UPRIGHT PCB
parsisiųsti: 0673298000.pdf
067302.5MXE
067302.5MXE
parsisiųsti: 067302.5MXE.pdf
apibūdinimas: FUSE GLASS 10A 250VAC AXIAL
parsisiųsti: 0673010.MXE.pdf
parsisiųsti: 0673010.DRT4P.pdf
0673010.MXEP
0673010.MXEP
parsisiųsti: 0673010.MXEP.pdf
06731
Gamintojai: Desco
apibūdinimas: LABEL ESD/STATIC 2"X2" 500PC
parsisiųsti:
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus