0673.400MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0673.400MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0673.400MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 400MA 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0673.400MXEP.pdf
  • Pranešimas
0673.400MXEP specifikacijos
Dalies numeris 0673.400MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 400MA 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74400 pcs Duomenų lapas 0673.400MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 673 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.0735
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.314 Ohms
Dabartinis įvertinimas 400mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai CSA, UL