0673.100MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0673.100MXE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0673.100MXE
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 100MA 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0673.100MXE.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0673.100MXE specifikacijos
Dalies numeris 0673.100MXE Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 100MA 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 69929 pcs Duomenų lapas 0673.100MXE.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 673 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Kiti vardai 0673.100 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.0025 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Nuolatinis šaltasis atsparumas 7.53 Ohms Dabartinis įvertinimas 100mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A
Patvirtinimai CSA, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0673.100MXEP
0673.100MXEP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 100MA 250VAC AXIAL