067201.6DRT4P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067201.6DRT4P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 067201.6DRT4P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 1.6A 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 067201.6DRT4P.pdf
  • Pranešimas
067201.6DRT4P specifikacijos
Dalies numeris 067201.6DRT4P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 1.6A 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 94449 pcs Duomenų lapas 067201.6DRT4P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 672 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.965
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0565 Ohms
Dabartinis įvertinimas 1.6A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai CSA, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
067201.5MXE
067201.5MXE
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 1.5A 250VAC AXIAL
Sandelyje: 123827 pcs
parsisiųsti: 067201.5MXE.pdf
RFQ
067201.6DRT4
067201.6DRT4
apibūdinimas: FUSE GLASS 1.6A 250VAC AXIAL