0672.100MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0672.100MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0672.100MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 100MA 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0672.100MXEP.pdf
  • Pranešimas
0672.100MXEP specifikacijos
Dalies numeris 0672.100MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 100MA 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64339 pcs Duomenų lapas 0672.100MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 672 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.00194
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 4.825 Ohms
Dabartinis įvertinimas 100mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai CSA, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0672.200DRT4
0672.200DRT4
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 200MA 250VAC AXIAL
Sandelyje: 68800 pcs
parsisiųsti: 0672.200DRT4.pdf
RFQ
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT
Sandelyje: 70547 pcs
parsisiųsti: 0672-4-15-80-30-14-10-0.pdf
RFQ
0672.200DRT4P
0672.200DRT4P
parsisiųsti: 0672.200DRT4P.pdf
apibūdinimas: FUSE GLASS 125MA 250VAC AXIAL
parsisiųsti: 0672.125DRT4.pdf
0672.100MXE
0672.100MXE
apibūdinimas: FUSE GLASS 100MA 250VAC AXIAL
parsisiųsti: 0672.100MXE.pdf
parsisiųsti: 0672.100DRT4P.pdf
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT
parsisiųsti: 0672-4-15-80-30-84-10-0.pdf
parsisiųsti: 0672.125MXE.pdf
0672.125MXEP
0672.125MXEP
parsisiųsti: 0672.125MXEP.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus