06653.15HXLL
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 06653.15HXLL
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL
Duomenų lapai: 06653.15HXLL.pdf
  • Pranešimas
06653.15HXLL specifikacijos
Dalies numeris 06653.15HXLL Gamintojas Littelfuse Inc.
apibūdinimas FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4455 pcs Duomenų lapas 06653.15HXLL.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Serija LT-5™ 665 RoHS statusas Bulk
Atsakymo laikas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Polarizacija Radial, Can, Vertical
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 50A
Gamintojo kodas 06653.15HXLL Saugiklių tipas 0.02 Ohm
apibūdinimas FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL Nuolatinis šaltasis atsparumas 55
Dabartinis įvertinimas 3.15A Dabartinis - nuotėkis -