066502.5HXLL
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 066502.5HXLL
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC RAD
Duomenų lapai: 066502.5HXLL.pdf
  • Pranešimas
066502.5HXLL specifikacijos
Dalies numeris 066502.5HXLL Gamintojas Littelfuse Inc.
apibūdinimas FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4361 pcs Duomenų lapas 066502.5HXLL.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Serija LT-5™ 665 RoHS statusas Bulk
Atsakymo laikas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Polarizacija Radial, Can, Vertical
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 50A
Gamintojo kodas 066502.5HXLL Saugiklių tipas 0.026 Ohm
apibūdinimas FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC RAD Nuolatinis šaltasis atsparumas 40.9
Dabartinis įvertinimas 2.5A Dabartinis - nuotėkis -