0665.630HXLL
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0665.630HXLL
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 630MA 250VAC RAD
Duomenų lapai: 0665.630HXLL.pdf
  • Pranešimas
0665.630HXLL specifikacijos
Dalies numeris 0665.630HXLL Gamintojas Littelfuse Inc.
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 630MA 250VAC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5881 pcs Duomenų lapas 0665.630HXLL.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Serija LT-5™ 665 RoHS statusas Bulk
Atsakymo laikas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Polarizacija Radial, Can, Vertical
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 50A
Gamintojo kodas 0665.630HXLL Saugiklių tipas 0.17 Ohm
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 630MA 250VAC RAD Nuolatinis šaltasis atsparumas 2.24
Dabartinis įvertinimas 630mA Dabartinis - nuotėkis -