066301.6MALL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 066301.6MALL
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MOUNT 1.6A 250VAC RAD
Duomenų lapai: 066301.6MALL.pdf
  • Pranešimas
066301.6MALL specifikacijos
Dalies numeris 066301.6MALL Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MOUNT 1.6A 250VAC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4205 pcs Duomenų lapas 066301.6MALL.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Serija LT-5™ 663 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial, Can, Vertical
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 30
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.036 Ohms Dabartinis įvertinimas 1.6A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A