0663.400HXSL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0663.400HXSL
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 400MA 250VAC RAD
Duomenų lapai: 0663.400HXSL.pdf
  • Pranešimas
0663.400HXSL specifikacijos
Dalies numeris 0663.400HXSL Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 400MA 250VAC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5414 pcs Duomenų lapas 0663.400HXSL.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Serija LT-5™ 663 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can, Vertical
Kiti vardai 0663.400 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 1.1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.239 Ohms
Dabartinis įvertinimas 400mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CSA, KTL, SEMKO, UL, VDE