0662.315ZRLL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0662.315ZRLL
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 315MA 250VAC RAD
Duomenų lapai: 0662.315ZRLL.pdf
  • Pranešimas
0662.315ZRLL specifikacijos
Dalies numeris 0662.315ZRLL Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 315MA 250VAC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4945 pcs Duomenų lapas 0662.315ZRLL.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Serija LT-5™ 662 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Radial, Can, Vertical
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.104
Nuolatinis šaltasis atsparumas 1.209 Ohms Dabartinis įvertinimas 315mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A