0662.125ZRLL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0662.125ZRLL
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BRD MNT 125MA 250VAC RADIAL
Duomenų lapai: 0662.125ZRLL.pdf
  • Pranešimas
0662.125ZRLL specifikacijos
Dalies numeris 0662.125ZRLL Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BRD MNT 125MA 250VAC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3960 pcs Duomenų lapas 0662.125ZRLL.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Serija LT-5™ 662 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Radial, Can, Vertical
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Lydymasis I²t 0.006
Nuolatinis šaltasis atsparumas 1.346 Ohms Dabartinis įvertinimas 125mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A