0662.050HXSL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0662.050HXSL
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MOUNT 50MA 250VAC RAD
Duomenų lapai: 0662.050HXSL.pdf
  • Pranešimas
0662.050HXSL specifikacijos
Dalies numeris 0662.050HXSL Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MOUNT 50MA 250VAC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5965 pcs Duomenų lapas 0662.050HXSL.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Serija LT-5™ 662 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can, Vertical
Kiti vardai 0662.050 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.0004 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 4.483 Ohms
Dabartinis įvertinimas 50mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CSA, SEMKO, UL, VDE