061701.6MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 061701.6MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE 1.6A 250V AXIAL
Duomenų lapai: 061701.6MXEP.pdf
  • Pranešimas
061701.6MXEP specifikacijos
Dalies numeris 061701.6MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE 1.6A 250V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 315524 pcs Duomenų lapas 061701.6MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.217" Dia x 0.846" L (5.50mm x 21.50mm)
Serija 617 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 4.615
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0528 Ohms
Dabartinis įvertinimas 1.6A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CCC, CE, CSA, UR. VDE