0508.315MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0508.315MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0508.315MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERM 315MA 1000VAC/VDC 3AB
Duomenų lapai: 0508.315MXEP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0508.315MXEP specifikacijos
Dalies numeris 0508.315MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERM 315MA 1000VAC/VDC 3AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23439 pcs Duomenų lapas 0508.315MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1000V Įtampos įvertinimas - AC 1kV
Dydis / Matmenys 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Serija 508
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Kiti vardai 0508.315MXEP-ND
508.315MXEP
F5968
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.071
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 9.2 Ohms
Dabartinis įvertinimas 315mA Spalva -