050512.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
050512.5MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 050512.5MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 12.5A 500VAC/VDC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
050512.5MXEP specifikacijos
Dalies numeris 050512.5MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 12.5A 500VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5000 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - DC 500V Įtampos įvertinimas - AC 500V
Dydis / Matmenys 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Serija 505
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Kiti vardai 050512.5EP
050512.5MXEP-ND
F3262
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Dabartinis įvertinimas 12.5A