0505015.MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0505015.MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0505015.MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 15A 500VAC/VDC 3AB
Duomenų lapai: 0505015.MXEP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0505015.MXEP specifikacijos
Dalies numeris 0505015.MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 15A 500VAC/VDC 3AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65995 pcs Duomenų lapas 0505015.MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 500V Įtampos įvertinimas - AC 500V
Dydis / Matmenys 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Serija 505
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Kiti vardai 0505015.EP
0505015.MXEP-ND
0505015MXEP
F3263
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Dabartinis įvertinimas 15A Spalva -