0498175.MXTM6
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0498175.MXTM6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0498175.MXTM6
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE AUTO 175A 32VDC AUTO LINK
Duomenų lapai: 1.0498175.MXTM6.pdf2.0498175.MXTM6.pdf
  • Pranešimas
0498175.MXTM6 specifikacijos
Dalies numeris 0498175.MXTM6 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE AUTO 175A 32VDC AUTO LINK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 89210 pcs Duomenų lapas 1.0498175.MXTM6.pdf2.0498175.MXTM6.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 32V Dydis / Matmenys 1.614" L x 0.472" W x 0.315" H (41.00mm x 12.00mm x 8.00mm)
Serija MIDI® Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Auto Link
Kiti vardai 0498175MXTM6
498175.MXTM6
498175MXTM6
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Bolt Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Lydymasis I²t 100000 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Automotive
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.000285 Ohms Dabartinis įvertinimas 175A