048107.5VXLP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 048107.5VXLP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE INDICATING 7.5A 125VAC/VDC
Duomenų lapai: 048107.5VXLP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
048107.5VXLP specifikacijos
Dalies numeris 048107.5VXLP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE INDICATING 7.5A 125VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6965 pcs Duomenų lapas 048107.5VXLP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.665" L x 0.228" W x 0.772" H (16.90mm x 5.80mm x 19.60mm) Serija 481
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Alarm Indicator Kiti vardai 48107.5VXLP
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 42.8
Saugiklių tipas Indicating Fuse funkcijos Indicating
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0113 Ohms Dabartinis įvertinimas 7.5A
Klasė - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 300A