0481.375VXL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0481.375VXL
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE INDICATING 375MA 125VAC/VDC
Duomenų lapai: 0481.375VXL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
0481.375VXL specifikacijos
Dalies numeris 0481.375VXL Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE INDICATING 375MA 125VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 7151 pcs Duomenų lapas 0481.375VXL.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.665" L x 0.228" W x 0.772" H (16.90mm x 5.80mm x 19.60mm) Serija 481
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Alarm Indicator Kiti vardai 481.375VXL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.028
Saugiklių tipas Indicating Fuse funkcijos Indicating
Nuolatinis šaltasis atsparumas 2 Ohms Dabartinis įvertinimas 375mA
Klasė - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 300A
Patvirtinimai CSA, UR Programos Telecom
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0481.250V
0481.250V