047902.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 047902.5MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 2.5A 600VAC 2AG
Duomenų lapai: 047902.5MXEP.pdf
  • Pranešimas
047902.5MXEP specifikacijos
Dalies numeris 047902.5MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 2.5A 600VAC 2AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 105138 pcs Duomenų lapas 047902.5MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 600V Dydis / Matmenys 0.184" Dia x 0.586" L (4.67mm x 14.88mm)
Serija 479 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Kiti vardai 47902.5MXEP Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Dabartinis įvertinimas 2.5A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 20A Patvirtinimai CE, UL