047801.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 047801.5MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 1.5A 600VAC 2AG
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
047801.5MXEP specifikacijos
Dalies numeris 047801.5MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 1.5A 600VAC 2AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 189222 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - AC 600V Dydis / Matmenys -
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė - Paketas / dėžutė -
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Dabartinis įvertinimas 1.5A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa - Patvirtinimai -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT
Sandelyje: 94895 pcs
parsisiųsti: 0478-0-18-80-30-27-04-0.pdf
RFQ
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: CONN TERM BLOCK F 2.5MM PA BG
Sandelyje: 5741 pcs
parsisiųsti: 0478660000.pdf
RFQ
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT
Gamintojai: General Cable
apibūdinimas: TRIPLE TAP ADAPTER - CARD PACK
parsisiųsti:
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: CONN TERM BLK FEED THROUGH BEIGE
apibūdinimas: CONN TERM BLCK PCB 10.16MM 3POS
0478002.MXEP
0478002.MXEP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 2A 600VAC 2AG
parsisiųsti:
apibūdinimas: CONN PIN RCPT .015-.025 PRESSFIT
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus