047706.3MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 047706.3MRET1P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERM 500VAC/400VDC AXIAL
Duomenų lapai: 047706.3MRET1P.pdf
  • Pranešimas
047706.3MRET1P specifikacijos
Dalies numeris 047706.3MRET1P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERM 500VAC/400VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73189 pcs Duomenų lapas 047706.3MRET1P.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 500V
Dydis / Matmenys 0.217" Dia x 0.846" L (5.50mm x 21.50mm) Serija 477
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial) Kiti vardai 47706.3MRET1P
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 121.451
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 10.97 Ohms
Dabartinis įvertinimas 6.3A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A AC, 500A DC Patvirtinimai cURus, PSE, SEMKO
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0477012.MXP
0477012.MXP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERM 12A 500VAC 400VDC 5X20