0477.500MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0477.500MXP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0477.500MXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 500MA 500VAC 400VDC
Duomenų lapai: 0477.500MXP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0477.500MXP specifikacijos
Dalies numeris 0477.500MXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 500MA 500VAC 400VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 102350 pcs Duomenų lapas 0477.500MXP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 500V
Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Serija 477
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5mm x 20mm Kiti vardai 0477500MXP
F2985
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.3
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 1.0559 Ohms
Dabartinis įvertinimas 500mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A AC, 1.5kA DC Patvirtinimai cULus, SEMKO
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0477.500MXEP
0477.500MXEP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 500MA 500VAC 400VDC
Sandelyje: 68719 pcs
parsisiųsti: 0477.500MXEP.pdf
RFQ
apibūdinimas: FUSE CERM 2A 500VAC 400VDC 5X20
Sandelyje: 101697 pcs
parsisiųsti: 0477002.MXEP.pdf
RFQ
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT
parsisiųsti: 0477-0-18-80-30-27-04-0.pdf
0477001.MXP
0477001.MXP
apibūdinimas: FUSE CERM 1A 500VAC 400VDC 5X20
parsisiųsti: 0477001.MXP.pdf
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT
parsisiųsti: 0477-0-18-80-30-14-04-0.pdf
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 800MA 500VAC 400VDC
parsisiųsti: 0477.800MXP.pdf
0477001.MXF34P
0477001.MXF34P
apibūdinimas: FUSE 500VAC 400VDC 5X20 TL 1A
parsisiųsti: 0477001.MXF34P.pdf
apibūdinimas: CONN PIN RCPT .015-.025 PRESSFIT
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus