047601.6MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
047601.6MR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 047601.6MR
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BRD MNT 250VAC/125VDC 2SMD
Duomenų lapai: 047601.6MR.pdf
  • Pranešimas
047601.6MR specifikacijos
Dalies numeris 047601.6MR Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BRD MNT 250VAC/125VDC 2SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 121001 pcs Duomenų lapas 047601.6MR.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Serija NANO²®476
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-SMD, Square End Block Kiti vardai 047601.6MR-ND
F6642TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.62
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0825 Ohms
Dabartinis įvertinimas 1.6A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A AC, 300A DC Patvirtinimai cURus