04732.25YRT3L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
04732.25YRT3L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 04732.25YRT3L
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 2.25A 125VAC/VDC
Duomenų lapai: 04732.25YRT3L.pdf
  • Pranešimas
04732.25YRT3L specifikacijos
Dalies numeris 04732.25YRT3L Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 2.25A 125VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4523 pcs Duomenų lapas 04732.25YRT3L.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm) Serija PICO® II 473
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 4732.25T3L
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 9.28
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.063 Ohms Dabartinis įvertinimas 2.25A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A