047303.5HAT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
047303.5HAT1L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 047303.5HAT1L
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MOUNT 3.5A 125VAC/VDC
Duomenų lapai: 047303.5HAT1L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
047303.5HAT1L specifikacijos
Dalies numeris 047303.5HAT1L Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MOUNT 3.5A 125VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66348 pcs Duomenų lapas 047303.5HAT1L.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm) Serija PICO® II 473
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 47303.5HAT1L
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 26.8
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.024 Ohms
Dabartinis įvertinimas 3.5A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai CSA, PSE, UR