0473.375YRT3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0473.375YRT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0473.375YRT3
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC
Duomenų lapai: 0473.375YRT3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0473.375YRT3 specifikacijos
Dalies numeris 0473.375YRT3 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5962 pcs Duomenų lapas 0473.375YRT3.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm) Serija PICO® II 473
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 0473.375T3
0473.375YRT3-
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.085
Nuolatinis šaltasis atsparumas 1.74 Ohms Dabartinis įvertinimas 375mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A