047103.5NRT1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
047103.5NRT1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 047103.5NRT1
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MOUNT 3.5A 125VAC/VDC
Duomenų lapai: 047103.5NRT1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
047103.5NRT1 specifikacijos
Dalies numeris 047103.5NRT1 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MOUNT 3.5A 125VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4475 pcs Duomenų lapas 047103.5NRT1.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) Serija PICO® II 471
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 047103.5NRT1-
047103.5NT1
47103.5NRT1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Dabartinis įvertinimas 3.5A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa -
Patvirtinimai PSE, UR
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Affinity Medical Technologies - a Molex company
apibūdinimas: 2.0MM PITCH 4CKT BATTERY CONN
Sandelyje: 4039 pcs
parsisiųsti:
RFQ
047103.5NRT1L
047103.5NRT1L
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BOARD MOUNT 3.5A 125VAC/VDC
Sandelyje: 136720 pcs
parsisiųsti: 047103.5NRT1L.pdf
RFQ
047103.5MRT1
047103.5MRT1
parsisiųsti: 047103.5MRT1.pdf
apibūdinimas: SATA TERM POWER CABLE RCPT CRIMP
parsisiųsti: 0471281000.pdf
apibūdinimas: CONN 2 POS SPRING CONTACT