0471.500NRT3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0471.500NRT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0471.500NRT3
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC
Duomenų lapai: 0471.500NRT3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0471.500NRT3 specifikacijos
Dalies numeris 0471.500NRT3 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5666 pcs Duomenų lapas 0471.500NRT3.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) Serija PICO® II 471
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 0471.500NRT3-
0471.500NT3
471.500T3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.159
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.189 Ohms Dabartinis įvertinimas 500mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A
Patvirtinimai CSA, UR
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: JUMPER FOR SAK 16 10POS