0467.375NR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0467.375NR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0467.375NR
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MOUNT 375MA 32VAC/VDC
Duomenų lapai: 0467.375NR.pdf
  • Pranešimas
0467.375NR specifikacijos
Dalies numeris 0467.375NR Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MOUNT 375MA 32VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 171051 pcs Duomenų lapas 0467.375NR.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 32V Įtampos įvertinimas - AC 32V
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W x 0.012" H (1.60mm x 0.81mm x 0.31mm) Serija 467
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 0467.375
0467.375NR-ND
0467375NR
F1390TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 90°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.0035
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.3 Ohms
Dabartinis įvertinimas 375mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai CSA, UL