0466.125WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0466.125WR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0466.125WR
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 125MA 125VAC/VDC
Duomenų lapai: 1.0466.125WR.pdf2.0466.125WR.pdf
  • Pranešimas
0466.125WR specifikacijos
Dalies numeris 0466.125WR Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 125MA 125VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 154848 pcs Duomenų lapas 1.0466.125WR.pdf2.0466.125WR.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.125" L x 0.060" W x 0.023" H (3.18mm x 1.52mm x 0.58mm) Serija SlimLine™ 466
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 466.125WR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 90°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.0004
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 4 Ohms
Dabartinis įvertinimas 125mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai CSA, UL