046003.5ER
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
046003.5ER Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 046003.5ER
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BRD MNT 3.5A 125VAC/VDC SMD
Duomenų lapai: 046003.5ER.pdf
  • Pranešimas
046003.5ER specifikacijos
Dalies numeris 046003.5ER Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BRD MNT 3.5A 125VAC/VDC SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 103549 pcs Duomenų lapas 046003.5ER.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.285" L x 0.170" W x 0.120" H (7.24mm x 4.32mm x 3.05mm) Serija PICO® 460
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead Kiti vardai R46003.5ER
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 26.8
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.024 Ohms
Dabartinis įvertinimas 3.5A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai CSA, PSE, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Affinity Medical Technologies - a Molex company
apibūdinimas: CONN HDR 3POS 7.50MM R/A SLDR
Sandelyje: 62919 pcs
parsisiųsti: 0460071103.pdf
RFQ
apibūdinimas: CONN HDR 5POS 7.50MM R/A SLDR