045902.5UR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
045902.5UR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 045902.5UR
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BRD MNT 2.5A 125VAC/VDC SMD
Duomenų lapai: 045902.5UR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
045902.5UR specifikacijos
Dalies numeris 045902.5UR Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BRD MNT 2.5A 125VAC/VDC SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69502 pcs Duomenų lapas 045902.5UR.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.285" L x 0.170" W x 0.120" H (7.24mm x 4.32mm x 3.05mm) Serija PICO® 459
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead Kiti vardai 45902.5
F1168
F1168CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.721
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.035 Ohms
Dabartinis įvertinimas 2.5A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A AC, 300A DC Patvirtinimai CSA, UL