0459.500ER
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0459.500ER Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0459.500ER
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC
Duomenų lapai: 0459.500ER.pdf
  • Pranešimas
0459.500ER specifikacijos
Dalies numeris 0459.500ER Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 126822 pcs Duomenų lapas 0459.500ER.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.285" L x 0.170" W x 0.120" H (7.24mm x 4.32mm x 3.05mm) Serija PICO® 459
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead Kiti vardai R459.500ER
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.0546
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.28 Ohms
Dabartinis įvertinimas 500mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A AC, 300A DC Patvirtinimai CSA, UL