| Dalies numeris | 0459.062UR | Gamintojas | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | FUSE BRD MNT 62MA 125VAC/VDC SMD | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Galimas kiekis | 78367 pcs | Duomenų lapas | 0459.062UR.pdf |
| Įtampos įvertinimas - DC | 125V | Įtampos įvertinimas - AC | 125V |
| Dydis / Matmenys | 0.285" L x 0.170" W x 0.120" H (7.24mm x 4.32mm x 3.05mm) | Serija | PICO® 459 |
| Atsakymo laikas | Fast | Pakuotė | Tape & Reel (TR) |
| Darbinė temperatūra | -55°C ~ 125°C | Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) | Lydymasis I²t | 0.000075 |
| Saugiklių tipas | Board Mount (Cartridge Style Excluded) | Nuolatinis šaltasis atsparumas | 7 Ohms |
| Dabartinis įvertinimas | 62mA | Spalva | - |
| Breaking Capacity @ nominalus įtampa | 50A AC, 300A DC | Patvirtinimai | CSA, UL |