045806.3DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
045806.3DR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 045806.3DR
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 6.3A 32VAC 75VDC
Duomenų lapai: 045806.3DR.pdf
  • Pranešimas
045806.3DR specifikacijos
Dalies numeris 045806.3DR Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 6.3A 32VAC 75VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 122228 pcs Duomenų lapas 045806.3DR.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 75V Įtampos įvertinimas - AC 32V
Dydis / Matmenys 0.125" L x 0.062" W x 0.062" H (3.18mm x 1.58mm x 1.58mm) Serija NANO²® 458
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 0458063DR
F2938TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 14.37
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0192 Ohms
Dabartinis įvertinimas 6.3A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai cULus
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Affinity Medical Technologies - a Molex company
apibūdinimas: CONN HD ARRAY 91POS MALE GOLD
Sandelyje: 4797 pcs
parsisiųsti: 0458300007.pdf
RFQ
apibūdinimas: CONN HD ARRAY 299POS FEMALE GOLD
Sandelyje: 1629 pcs
parsisiųsti: 0458021223.pdf
RFQ
apibūdinimas: CONN HD ARRAY 325POS FEMALE GOLD