0454.375MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0454.375MR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0454.375MR
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC
Duomenų lapai: 0454.375MR.pdf
  • Pranešimas
0454.375MR specifikacijos
Dalies numeris 0454.375MR Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 103542 pcs Duomenų lapas 0454.375MR.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Serija NANO²® 454
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-SMD, Square End Block Kiti vardai 0454.375
0454.375MR-ND
F6788TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.101
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 1.2 Ohms
Dabartinis įvertinimas 375mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai CSA, UR
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
04535
Gamintojai: Desco
apibūdinimas: ADJ WRST BND 7MM SNAP BL
Sandelyje: 22494 pcs
parsisiųsti: 04535.pdf
RFQ
04538
Gamintojai: Desco
apibūdinimas: COIL CORD 10' 4MM SNAP 1MEG BK