0451.800MRSN
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0451.800MRSN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0451.800MRSN
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 800MA 125VAC 2SMD
Duomenų lapai: 0451.800MRSN.pdf
  • Pranešimas
0451.800MRSN specifikacijos
Dalies numeris 0451.800MRSN Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 800MA 125VAC 2SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78935 pcs Duomenų lapas 0451.800MRSN.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 125V Dydis / Matmenys 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm)
Serija NANO²® 451 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, Square End Block
Kiti vardai 451.800MRSN Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.271 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.212 Ohms Dabartinis įvertinimas 800mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A