0451.630MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0451.630MR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0451.630MR
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 630MA 125VAC/VDC
Duomenų lapai: 0451.630MR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0451.630MR specifikacijos
Dalies numeris 0451.630MR Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 630MA 125VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4784 pcs Duomenų lapas 0451.630MR.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Serija NANO²® 451
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-SMD, Square End Block Kiti vardai R451.630
R451.630MR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.143
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.305 Ohms Dabartinis įvertinimas 630mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A