0451.250NRL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0451.250NRL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0451.250NRL
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC
Duomenų lapai: 0451.250NRL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0451.250NRL specifikacijos
Dalies numeris 0451.250NRL Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 105886 pcs Duomenų lapas 0451.250NRL.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Serija NANO²® 451
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 2-SMD, Square End Block Kiti vardai F5618DKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.0158
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.5765 Ohms
Dabartinis įvertinimas 250mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai CSA, UL