0451.160NRL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0451.160NRL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0451.160NRL
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 160MA 125VAC/VDC
Duomenų lapai: 0451.160NRL.pdf
  • Pranešimas
0451.160NRL specifikacijos
Dalies numeris 0451.160NRL Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 160MA 125VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 59279 pcs Duomenų lapas 0451.160NRL.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Serija NANO²® 451
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-SMD, Square End Block Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.0048 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Nuolatinis šaltasis atsparumas 1.2157 Ohms Dabartinis įvertinimas 160mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A