| Dalies numeris | 044801.6MR | Gamintojas | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | FUSE BRD MNT 1.6A 125VAC/VDC SMD | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Galimas kiekis | 118241 pcs | Duomenų lapas | 044801.6MR.pdf |
| Įtampos įvertinimas - DC | 125V | Įtampos įvertinimas - AC | 125V |
| Dydis / Matmenys | 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) | Serija | NANO²® 448 |
| Atsakymo laikas | Fast | Pakuotė | Tape & Reel (TR) |
| Darbinė temperatūra | -55°C ~ 125°C | Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) | Lydymasis I²t | 1.122 |
| Dabartinis įvertinimas | 1.6A | Spalva | - |
| Breaking Capacity @ nominalus įtampa | 50A | Patvirtinimai | CSA, UL, PSE |