0448.400MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0448.400MR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0448.400MR
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 400MA 125VAC/VDC
Duomenų lapai: 0448.400MR.pdf
  • Pranešimas
0448.400MR specifikacijos
Dalies numeris 0448.400MR Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 400MA 125VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 133740 pcs Duomenų lapas 0448.400MR.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Serija NANO²® 448
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-SMD, Square End Block Kiti vardai 0448.400MR-ND
0448400MR
F5573TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.0416
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.4895 Ohms
Dabartinis įvertinimas 400mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai CSA, UL