| Dalies numeris | 0448.100MR | Gamintojas | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | FUSE BOARD MNT 100MA 125VAC/VDC | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Galimas kiekis | 85211 pcs | Duomenų lapas | 0448.100MR.pdf |
| Įtampos įvertinimas - DC | 125V | Įtampos įvertinimas - AC | 125V |
| Dydis / Matmenys | 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) | Serija | NANO²® 448 |
| Atsakymo laikas | Fast | Pakuotė | Tape & Reel (TR) |
| Darbinė temperatūra | -55°C ~ 125°C | Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) | Lydymasis I²t | 0.00082 |
| Saugiklių tipas | Board Mount (Cartridge Style Excluded) | Nuolatinis šaltasis atsparumas | 2.9 Ohms |
| Dabartinis įvertinimas | 100mA | Spalva | - |
| Breaking Capacity @ nominalus įtampa | 50A | Patvirtinimai | CSA, UL |