0443.750DRLC
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0443.750DRLC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0443.750DRLC
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MOUNT 750MA 280VAC
Duomenų lapai: 0443.750DRLC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0443.750DRLC specifikacijos
Dalies numeris 0443.750DRLC Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MOUNT 750MA 280VAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61568 pcs Duomenų lapas 0443.750DRLC.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 280V Dydis / Matmenys 0.398" L x 0.123" W x 0.123" H (10.10mm x 3.12mm x 3.12mm)
Serija Nano²® 443LC Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 2-SMD, Square End Block
Kiti vardai F9975CT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 3.025 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Nuolatinis šaltasis atsparumas 275 mOhms Dabartinis įvertinimas 750mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A
Patvirtinimai cURus
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0443.500DR
0443.500DR
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BOARD MNT 500MA 250VAC 2SMD
Sandelyje: 82304 pcs
parsisiųsti: 0443.500DR.pdf
RFQ
Gamintojai: Affinity Medical Technologies - a Molex company
apibūdinimas: CONN PLUG 4POS 3MM DUAL ROW
Sandelyje: 300994 pcs
parsisiųsti: 0443000400.pdf
RFQ
apibūdinimas: FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC 2SMD
parsisiųsti: 0443002.DR.pdf
apibūdinimas: CONN PLUG 18POS 3MM DUAL ROW
parsisiųsti: 0443001800.pdf
0443001.DRLC
0443001.DRLC
apibūdinimas: FUSE BOARD MOUNT 1A 280VAC
parsisiųsti: 0443001.DRLC.pdf
apibūdinimas: FUSE BOARD MOUNT 1A 250VAC 2SMD
apibūdinimas: FUSE BOARD MNT 750MA 250VAC 2SMD
apibūdinimas: CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
apibūdinimas: CONN PLUG 8POS 3MM DUAL ROW
apibūdinimas: FUSE BOARD MOUNT 500MA 280VAC
parsisiųsti: 0443.500DRLC.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus