0440007.WRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0440007.WRA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0440007.WRA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BRD MNT 7A 32VAC/VDC
Duomenų lapai: 0440007.WRA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0440007.WRA specifikacijos
Dalies numeris 0440007.WRA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BRD MNT 7A 32VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 94051 pcs Duomenų lapas 0440007.WRA.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 32V Įtampos įvertinimas - AC 32V
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.064" W x 0.033" H (3.20mm x 1.63mm x 0.84mm) Serija 440A
Atsakymo laikas - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai F9997CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 8.464
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Dabartinis įvertinimas 7A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A