| Dalies numeris | 0440.750WR | Gamintojas | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | FUSE BOARD MOUNT 750MA 63VAC/VDC | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Galimas kiekis | 155546 pcs | Duomenų lapas | 0440.750WR.pdf |
| Įtampos įvertinimas - DC | 63V | Įtampos įvertinimas - AC | 63V |
| Dydis / Matmenys | 0.126" L x 0.064" W x 0.032" H (3.20mm x 1.63mm x 0.82mm) | Serija | 440 |
| Atsakymo laikas | Fast | Pakuotė | Tape & Reel (TR) |
| Darbinė temperatūra | -55°C ~ 150°C | Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) | Lydymasis I²t | 0.09312 |
| Saugiklių tipas | Board Mount (Cartridge Style Excluded) | Nuolatinis šaltasis atsparumas | 0.4624 Ohms |
| Dabartinis įvertinimas | 750mA | Spalva | - |
| Breaking Capacity @ nominalus įtampa | 50A | Patvirtinimai | CSA, UL |