0429.250WRM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0429.250WRM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0429.250WRM
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC
Duomenų lapai: 0429.250WRM.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0429.250WRM specifikacijos
Dalies numeris 0429.250WRM Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4214 pcs Duomenų lapas 0429.250WRM.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.125" L x 0.060" W x 0.045" H (3.18mm x 1.52mm x 1.14mm) Serija 429
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 0429.250
429.250WR
429.250WRM
F1230TR
R429.250
Darbinė temperatūra -55°C ~ 90°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.001
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.625 Ohms Dabartinis įvertinimas 250mA